O nás

®Evoluce svobody nenásilím – sdílením pokynů pro soběstačnost a komunitní spolupráci

Chcete být svobodní?

Nabízíme vám zkušenosti a návody jak se můžete sami a snadno osvobodit od systému a závislosti na druhých. Svépomocí a soběstačně, tedy dále je to jen na vás!

Život jako škola soběstačnosti

Co když existuje způsob, jak mít vlastní supermarket přímo přede dveřmi, svou lékárnu na zahrádce a v záhonech, elektrárnu na střeše? Způsob, jak být sám sobě bankou, ochrankou i zaměstnavatelem? 

Jak být za všech okolností zdravý, spokojený a soběstačný, ať se děje kolem nás cokoli? 

Co víc si můžeme přát? 

Soběstačný dům a nezávislý život určitě nevyřeší všechny problémy světa, ale mnohé ano. 

Od snížení nadvýroby, spotřeby plastů, energie a pohonných hmot až po zatěžování životního prostředí i života obecně. Svůj život si můžeme ozdravit a zjednodušit, ať žijeme na vesnici nebo ve městě.

Petr Skořepa
Zakladatel
Naše vize je spolupráce

Členská sekce

Klub společenství „NO patent“

Inovace k trvalé udržitelnosti a soběstačnosti ZDARMA šiřitelné mezi členy a firmami a Výkup a Prodej nápadů a patentů, jako podpora nejen vynálezcům.

Již nyní ke každé zakoupené eKnize nebo kurzu získáváte zdarma členství v klubu, který plní současně funkci sdíleného návodu k soběstačnosti a nezávislosti. Tvoříme spolu obchodní i pozemková družstva a spolupráci na tvoření soběstačných komunit. Snažíme se spolu obchodovat, vzájemně se podporovat a také vykupovat patenty, projekty a návody pro decentralizovanou výrobu do naší komunity „NO patent“. Tak se můžeme společně složit na vypracování nejen kompletního návodu a projektu na soběstačný dům, ale i dalších návodů a námětů na nezávislý život…

 

Přidejte se do MAPY spolupráce

Přidejte své služby, firmu komunitu či vaše výrobky do MAPY spolupráce včetně kontaktu na vás. Vkládat i editovat můžete sami online.

Allifiate marketing

Zaregistrujte se a vložte odkaz do vašich stránek či blogů a získejte 50% provizi z prodeje kurzů, eknih a návodů či projektů.

Využijte hotové návody a projekty

Můžete zakoupit návody nebo projekty na domy, získávání energie, fyzikální větrání, stavbu elektrokola svépomocí. Také můžete nabídnout i vaše návody k prodeji.