0(0 Ratings)

Jak legálně žít i podnikat mimo systém

Instruktor: Radovan Svoboda

Duur: 3h
Studenten: 74

 • Štěstí přeje připraveným.

Kurz má tři myšlenky:

1.      Osobní svoboda a investice do vlastního zdravotního a sociálního pojištění.
2.     Vnitřní svoboda.
3.     Svoboda v podnikání. Jak podnikat ve výhodnější jurisdikci.
1.  Osobní svoboda a investice do vlastního zdravotního a sociálního pojištění.
 
 • Zrušení trvalého pobytu a jeho důsledky a výhody jako například zrušení mnoha povinností jako placení zdravotního a sociálního pojištění nebo daně ze zisku a žádná branná povinnost.

 • Přesun trvalého bydliště a daňové residencie do výhodnější lokality jako Panama, Uruguay nebo Paraguay.

 • Zdravotní či úrazové pojištění komerční do celého světa. Často se stav zdravotní péče zlepší.

 • Jak efektivně rozložit investice jako vlastní sociální pojištění: vědomosti, zručnosti, hotovost, nemovitosti, stříbro či zlato a část uložit ve virtuálním světě, který nezná hranic…
  + TIP na investici se zhodnocením 80-100% ročně. V jakékoli výši
   investice (pomocí jednoduché mobilní aplikace).

 • Při nutném rychlém přesunu je vhodné mít nachystáno zavazadlo s hotovostí, stříbrem a například i přístup na weby a firmy v online světě. V následujících letech se situace může rychle měnit. 

 • Současně s tím je vhodné mít přístup k ovládání a využívání nejen svých zdrojů a firem kdekoli se právě nacházíte. A to vše potřebuje čas, proto je lepší začít hned.

2.  Vnitřní svoboda.
 
 • Na internetu lze nalézt různá prohlášení se za svobodnou bytost z vlastního rozhodnutí nebo podle námořního práva, což může pomáhat věřit sobě.

 • Některé skupiny vydávají i vlastní pasy či jiné doklady.

 • Ale bohužel je většinou jiné jurisdikce neuznávají!

 • Jiní jdou jinou cestou: Vnitřně emigrovali a žijí vnitřní svobodu. A pasy, řidičské či občanské průkazy z výhodnějších jurisdikcí využívají jako pohodlný klíč napříč státy pro cestování kamkoli do světa. Nebo pro výhodnější a svobodnější podnikání .

3.     Svoboda v podnikání.

Založení firmy v tzv. “daňovém ráji” nejen pro daňovou optimalizaci.

Řízení firmy online z celého světa. 

Kde je výhodnější a JAKÝ si založit účet? 

Jak legálně podnikat v daném státě a nebo v online světě?

Využívání globálních účtů nebo kryptoměn k rychlému a snadnému mezinárodnímu obchodu. 

Nízké náklady na založení a provoz firmy a účtu do 200€ ročně.

  

POZOR! Tento kurz je nyní možné si jej vyslechnout i naživo. A poté se rozhodnout zda si jej chcete dokoupit. Pro zájemce nabízíme slevu na komplet službu vyřizování trvalého pobytu, pasu a občanského a řidičského průkazu v Paraguayi, více na: https://nopatent.eu/co-op/ Paraguayi neexistuje daňová povinnost pro zahraniční příjem a je to nejlevnější a nejednodušší cesta k získání výhodnější daňové rezidencie.
 

 


Obsah kurzu:

Kurz je koncipován jednoduše tak, že si dle dodaných instrukcí dokážete sami zařídit a založit vše sami. Součástí kurzu je i následná pomoc nebo poradenství s přesunem trvalého pobytu.

Autor kurzu: Radovan Svoboda je Evropan, který překonal strach a nyní využívá výhody z celého světa.  

Sleduje rozdíly a výhody různých států. V každé jurisdikci je podpora podnikání, daňové či jiné zvýhodnění jiné.  

Rozhodl se být šťastný, zdravý a spokojený :). K tomu je potřeba vědomě převzít zotpovědnost za svůj život a jít cestou nenásilí a někdy uhnout raději stranou.  K tomu patří pochopení výhod a nevýhod svobody a umět se rozhodnout co podporovat a co naopak odmítnout, či se tomu dokonce raději plně vyhnout.

 Jaké si to uděláme, takové to máme.

Celý kurz je rozdělen na dvě části:

1. Živá přednáška kurzu (2h) za 2000 kč / 80 € – Kurz obsahuje informace, jak postupovat, kde si založit zdravotní či sociální pojištění. Jak zrušit nebo kam si přesunout trvalý pobyt a to vždy v souladu s legislativou daného státu. Projdeme společně celou prezentaci kurzu a vy se poté rozhodnete, zda máte zájem si dokoupit celý online kurz i s odkazy. Tuto možnost můžete, nebo nemusíte využít. Vhodné a plně dostačující informace jak se osvobodit pro nepodnikatele i malé podnikatele.

a

2. Online kurz za 160 € (sleva 80 € pro účastníky živé přednášky kurzu). 

Kurz obsahuje informace s odkazy, jak postupovat, kde si založit firmu, kam investovat nebo kde je výhodnější jurisdikce pro trvalý pobyt či podnikání? Jak využívat daňovou optimalizaci a to vždy v souladu s legislativou daného státu. Vhodné informace jak se osvobodit od mnoha neetických zákonů. Vhodné pro podnikající. 

+ A získáváte slevu 100€ na komplet službu vyřizování trvalého pobytu, účtu a řidičského průkazu v Paraguayi, více na: https://nopatent.eu/co-op/ Paraguayi neexistuje daňová povinnost pro zahraniční příjem a je to nejlevnější a nejjednodušší cesta k získání výhodnější daňové rezidence.

 

A v případě zájmu o živou přednášku (můžete a nemusíte využít), která probíhá v Praze, Brně, Košicích, Bratislave a Ekoosadě v sobotu 17 00 – 19 00 po kurzech “Soběstačný dům do 20tis.€” v uvedených termínech si současně prosím i rezervujte (pokud jste tak ještě neučinili) místo na živé přednášce ZDE… a do poznámky napište na který datum se chystáte, …u lokálního organizátora, kde můžete případně uhradit v CR a SR převodem z účtu nebo i na místě v EUR nebo Kč. 

 

 

 

Online kurz lze velmi snadno uhradit Bitcoinem. Vstupní lekce je založení si vlastní KRYPTO peněženky pro snadné posílání plateb kamkoli do světa a to do 15minut…

NÁVOD:

Stáhněte si z Google Play jednoduchou peněženku Bluewallet i v jakémkoli jazyce a vložte si prostředky třeba Bitcoinmatem. (omezení do 1000€/denně anonymě)

 

A vítáme vás v alternativním, jednoduchém a decentralizovaném celosvětovém obchodu.

FOTOGALERIE

About the instructors

Radovan Svoboda
Radovan Svoboda
Podnikatel a autor

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet

De cursus bestaat uit

 • Kurz obsahuje informace na lokální i hlavně mezinárodní odkazy, jak postupovat, kde je výhodnější mít trvalé bydliště, účet či firmu a to vše v souladu s legislativou daného státu.

Požadavky

 • Jakou a kde založit firmu nejen pro online podnikání. Jak využívat globální účty či přijímat a platit kryptoměnami kdekoli po světě.

cílové skupiny

 • Kurz je koncipován jednoduše tak, že si dle dodaných instrukcí dokážete vše obstarat a založit sami.

Want to receive push notifications for all major on-site activities?